image

Sanal Ofis Nedir?

Fiziksel ofis ihtiyacı olmayan şirket veya bireylere: yasal adres bulundurmayı zorunlu kılan şirket kurulumu, adres değişikliği, tasfiye hali gibi durumlar için resmi adres sağlayan pratik bir ofis kiralama modelidir.

Avantajlar

Neden Sanal Ofis?

image

Düşük Maliyet

Sanal Ofis kullandığınızda stopaj, aidat ve sabit fatura giderleri ödemezsiniz. Yasal adrese sahip olurken, masraflarınızı minimuma indirme imkanı bulursunuz.

image

Sanal Santral Hizmeti

Herhangi bir kurulum ücreti veya şubeniz için ayrı bir santral yatırımı yapmanıza gerek olmayan internet tabanlı yeni nesil santral hizmeti sunuyoruz. Teknolojik altyapımız ile farklı çözümler üreterek telefon santral hizmetinden yararlanabilirsiniz.

image

Yasal Adres

Kolay ulaşılabilir, merkezi iş adresine sahip olursunuz. Ayrıca ofis kullanımı sırasında ihtiyacınız olan internete kolayca erişebilir, su/çay gibi ikramlardan faydalanabilirsiniz.

image

Ofis/Ekipman Desteği

İhtiyacınız doğrultusunda toplantı odaları kullanımı ve printer kullanımı gibi ofis ve ekipman desteğinden faydalanabilirsiniz.

image

Posta, Kargo ve Tebligat Takibi

Tüm posta, kargo ve tebligatlarınız sizin adınıza karşılanır ve tercih ettiğiniz şekilde, e-mail veya mesaj yoluyla, bildirilir.

image

Ek Hizmetler

Ofis çözümlerinin yanı sıra, işinizi kurarken veya büyütürken de ihtiyacınız olan şirket kurulumu, mali ve hukuki konularda danışmanlık sağlıyoruz.